• ZNAČKY SWEET´N FUN
    Záruka kvality a jedinečnosti

NAŠE ZNAČKY Sweet´n Fun

Značka Sweet'n Fun má vlastní produktové řady, které jsou šité na míru různým cílovým skupinám a jejich zájmům. Značky jako DINO, Sour Busters nebo Snack & Fun. To je jen výběr těch nejúspěšnějších.

Sour Busters Sweet´n Fun

SOUR BUSTERS

Oblíbená extra kyselá chuť

Produktová řada Sweet'n Fun SOUR BUSTERS přináší milovníkům kyselosti různé druhy produktů - žvýkačky, lízátka, spreje a slizy, praskající bonbóny, cukrovou vatu a mnoho dalšího.

Číst více
Dino Sweet´n Fun

DINO

Cukrovinky vhodné nejen pro kluky

Sweet'n Fun DINO - oblíbená značka pro zvídavé děti. Zaujměte je hračkou, která jim nejen poskytne hodiny zábavy, ale také vzbudí jejich zvědavost. Malá porce cukrovinky je jen další výhodou.

Číst více
Splash Candy Sweet´n Fun

SPLASH CANDY

Bláznivé a veselé!

Toto je nová produktová řada Sweet´n Fun SPLASH CANDY. Bláznivé tvary, cukrovinky barvící jazyk nebo s extra kyselé - vše, co mají děti rády! Chew bars, lízátka, spreje, žvýkačky a mnoho dalšího.

Číst více
Snack and Fun Sweet´n Fun

SNACK & FUN

Cukrovinky ve tvaru jídla z fast foodu

Oblíbená produktová řada Sweet'n Fun SNACK & FUN. Zejména v posledních letech si oblibu získaly sladkosti v podobě hamburgerů, párků v rohlíku nebo pizzy. Žvýkačky, želé a žvýkací tyčinky.

Číst více

SWEET'N FUN: PROSTOR PRO INOVACE
A SKVĚLÉ NÁPADY

Zaměřeno na kvalitu

Naše cukrovinky a cukrovinky s hračkou jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin, které zaručují lahodné potěšení pro milovníky cukrovinek všech věkových kategorií. Značka Sweet'n Fun je známkou kvality.

Inovativní produktová řada

Sweet'n Fun je značka, pod kterou se skrývá široká škála cukrovinek a cukrovinek s hračkou. Každý rok na trh uvádíme desítky nových produktů a uvádíme nové značky. Našim cílem je být vždy trendy a neustále překvapovat naše spotřebitele.

Různé cílové skupiny

Sweet'n Fun zastřešuje celé portfolio značek, které jsou pečlivě připraveny pro několik typů cílových skupin – ty se liší podle věku, pohlaví a zájmů.

Líbí se Vám naše nabídka? Pojďme spolupracovat!

Obraťte se na nás! Náš prodejní tým je připraven Vám pomoci a zodpovědět jakékoli dotazy.