• 75 LET PŮSOBENÍ NA TRHU
    Závazek k dokonalosti, inovacím a rodinné tradici

kdo jsme?

Jsme předním dodavatelem cukrovinek a hraček s cukrovinkou, které na trh uvádíme pod vlastní značkou Sweet´n Fun. V České republice sídlí centrála společnosti a hlavní logistické centrum. V dalších 6 evropských zemích máme své dceřiné společnosti, které zajišťují distribuci a propagaci produktů značky Sweet´n Fun.

75 SLADKÝCH LET

Náš zakladatel, legendární Josef Gschwandtner st. (1927 - 2021), založil své podnikání na myšlence prodávat cukrovinky za lidové ceny.

Mezi prvními produkty, které uvedl na trh, byly žvýkačky, které si oblíbili američtí vojáci okupující v té době oblast Salzburku.

Na základě tohoto úspěchu společnost pokračovala v inovacích a přicházela s lahůdkami, jako jsou cukrovinky v roličce a sáčky s překvapením. První roky připravily půdu pro rozvoj a rozkvět společnosti, která se řídila a stále řídí principy kvality, cenové dostupnosti a sladkých inovací.

ÚSPĚCH GENERACÍ

V roce 2014 předal zakladatel firmy firmu svému synovi Josefu Gschwandtnerovi ml., který navazuje na rodinnou tradici od roku 1991, kdy v České republice založil vlastní společnost MSI (Marketing Systems International spol. s r.o.). 

Jsme také jedním ze 3 největších hráčů v Evropě v sektoru cukrovinek s hračkou a cukrovinek.

 

naše poslání

"NAŠE cukrovinky a cukrovinky s hračkou PŘINÁŠEJÍ ZÁBAVU A RADOST DO KAŽDODENNÍHO ŽIVOTA DĚTÍ"

 

naše benefity

Kvalitní ingredience

Naše bonbóny jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin, které zajišťují chutnou pochoutku pro milovníky cukrovinek všech věkových kategorií.

Široká nabídka

Prozkoumejte rozmanitou škálu bonbónů a cukrovinek s hračkou, z nichž každá je inspirována roztomilými postavičkami z filmů Tlapková patrola, Barbie, SpongeBob v kalhotách a Sonic nebo z produktové řady Sweet'n Fun.

Vhodné pro různé typy prodejen

Naše výrobky jsou určeny pro širokou škálu prodejen, od cukráren po hračkářství, což zajišťuje všestrannost nabídky našich zákazníků.

NAŠE KOMPETENCE

Naše cesta je dána závazkem k dokonalosti, inovacím a rodinnou tradicí, která trvá již několik generací.

​​​​​​​

Strategický centrální sklad

Centrála naší skupiny se nachází v Modřicích, kde také sídlí naše nejmodernější centrální skladové centrum. Toto moderní zařízení se může pochlubit značnou kapacitou 5000 palet.

Pečlivost při vývoji produktů

Velmi důležitou součástí našeho úspěchu je i vlastní vývoj produktů a značek. Součástí naší organizace je i oddělení vývoje produktů. Tým odborníků zde s nadšením vytváří rozmanité produktové řady ať už pod našimi vlastními značkami a nebo pod známými licencemi. Od konceptu až po vlastní výrobu je naší snahou a cílem dodávat produkty, které vynikají svojí kvalitou, kreativitou a přitažlivostí pro spotřebitele.

V souladu s právními předpisy

Náš závazek k dokonalosti přesahuje vývoj produktů. Náš interní právní tým, který se specializuje na právní předpisy EU týkající se potravin a hraček, je pilířem jistoty. Pečlivě dbají na to, aby všechny naše výrobky splňovaly nejen nejvyšší standardy, ale také všechny předpisy EU týkající se bezpečnosti potravin a hraček. Váš klid je naší prioritou a náš právní tým je odhodlán dodržovat maximální bezpečnost a dodržování předpisů.

Certifikace managementu kvality

Dokladem plnění závazku kvality je i to, že společnost MSI je hrdým držitelem certifikátu ISO 9001:2016 pro systém řízení kvality. Tato certifikace odráží naše odhodlání udržovat konzistentní dokonalost v našich procesech a službách. Náš závazek ke kvalitě potravin je navíc posílen naším účinným systémem řízení kvality potravin HACCP.

Líbí se Vám naše nabídka? Pojďme spolupracovat!

Obraťte se na nás! Náš prodejní tým je připraven Vám pomoci a zodpovědět jakékoli dotazy.