• NEJOBLÍBENĚJŠÍ LICENCE NA SVĚTĚ
    Jedinečný prodejní argument, který může přilákat a udržet zákazníky

naše licence

Naše mateřská společnost se může pochlubit exkluzivními partnerstvími se světově uznávanými licencemi, čímž upevňuje svou pozici jedné z předních společností na světovém trhu.

Paw Patrol licence

PAW PATROL

Nejoblíbenější licence pro předškoláky

Tlapková patrola je na vrcholu licenčních žebříčků již několik let. Nové filmy a seriály, podpora sociálních médií zaručují úspěch v nadcházejících letech. Vylepšete svou nabídku cukrovinek s Tlapkovou patrolou!

 Číst více
Barbie licence

BARBIE

Nová filmová hvězda!

Velký návrat Barbie v roce 2023 se dotkl všech odvětví, což mělo významný dopad na nárůst prodeje licencovaných produktů Barbie. Vstupte do úžasného světa Barbie bonbónů a cukrovinek s hračkou!

Číst více
Sponge Bob Licence

SPONGE BOB

Kdo by ho neznal!

Za 25 let své existence si licence Spongebob v kalhotách získala pozoruhodnou úroveň povědomí, která je více než 90 %. My  tento úspěch slavíme uvedením nové produktové řady!

Číst více
Sonic licence

SONIC

Rychlý a zběsilý

Sonicova popularita neustále roste díky neustálému vydávání nových her, seriálů a filmů. Oslovte skupinu hráčů s produktovou řadou Sonic!

Číst více

ZODPOVĚDNOST A PROFESIONALITA

Strategický výběr licencí

Licence pečlivě vybíráme tak, abychom oslovili co nejvíce různých cílových skupin podle jejich pohlaví, věku a zájmu.

Kvalita a inovace

Licence, se kterými pracujeme, jsou nejúspěšnější na trhu. Pracujeme s nimi velmi pečlivě a dodáváme na trh kvalitní a zajímavé produktové portfolio.

Atraktivní prezentace na prodejně

Licence jako skvělý marketingový nástroj. Naší prioritou je také zaměřit se na dokonalou a atraktivní prezentaci licencovaných produktů v místě prodeje. Spolu se zbožím dodáváme atraktivní prodejní displeje, stojany, pokladní displeje a další typy materiálů na podporu prodeje.

Líbí se Vám naše nabídka? Pojďme spolupracovat!

Obraťte se na nás! Náš prodejní tým je připraven Vám pomoci a zodpovědět jakékoli dotazy.